Vývoj mobilních aplikací

Seznamte se s tím, jak tvoříme
mobilní aplikace a jak pracujeme.

Máme rádi mobily

Juicymo dostane Váš business
do mobilního světa.

Trh mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy iOS
a Android roste každým dnem. Nás zajímají možnosti, které tato zařízení přináší do světa mobilních aplikací. Využitím technologií, které moderní mobilní telefony nabízí, usnadňujeme uživatelům život a práci každý den.

Máme rádi mobilní vývoj
Ingredience mobilního vývoje

Naše ingredience: iPhone aplikace, iPad aplikace, Android aplikace, Mobilní web, AR a VR aplikace, Design mobilních aplikací.

Máme roky zkušeností s vývojem mobilních aplikací

Roky zkušeností

Máme za sebou mnoho let zkušeností s vývojem mobilních aplikací a vždy se zájmem sledujeme nejnovější trendy v mobilním světě.

Vyvíjíme nativní aplikace

Nativní aplikace

Na zakázku vytváříme nativní mobilní aplikace pro Android, iOS a iPad s krásným mobilním designem a nevšedním mobilním UX.

Pomáháme komunitě s mobilním vývojem

Pomáháme komunitě

Rádi pomáháme komunitě, píšeme open source či organizujeme a nebo přednášíme na konferencích mobilního vývoje jak v Čechách, tak v zahraničí.

Mobilní vývoj - iPhone X Vývoj mobilních aplikací - iPhone 7 Programování mobilních aplikací - Pixel Tvorba mobilních aplikací - Nexus 7

Jak vyvíjíme mobilní aplikace

Zakládáme si na úzké spolupráci s klientem. Ke svým klientům jsme transparentní a naši klienti mohou celou dobu sledovat, jak jejich mobilní aplikace postupně vzniká. Od nápadu, přes UX a design, až po plně funkční mobilní aplikaci.

Nápad

Nápad na mobilní aplikaci

Prototyp

Prototyp mobilní aplikace

Design

Design mobilní aplikace

Beta verze

Beta verze mobilní aplikace

Šťavnatá mobilní aplikace

Šťavnatá mobilní aplikace
Šťavnatá mobilní aplikace na Samsungu Šťavnatá aplikace pro mobil na iPhone X

Jak můžeme pomoci

Máte nápad na mobilní aplikaci? Nabízí Vaše společnost nějaké existující produkty a služby, ale zatím ne formou mobilní aplikace?
Můžeme Vám pomoci s mobilním designem, nebo jen poradit, jak by Vaše mobilní aplikace mohla být pro uživatele přívětivější?
Zajímá Vás virtuální a nebo rozšířená realita? Rádi Vám pomůžeme - zabýváme se vývojem mobilních aplikací, školeními a konzultacemi.

Pojďme se společně pobavit, jak Vám můžeme pomoci vytvořit šťavnatou mobilní aplikaci. Nebo si prohlédněte naše reference z mobilního vývoje.

Chci šťavnatou mobilní aplikaci!

Z našich referencí mobilního vývoje

Vývoj mobilní aplikace Fraus 3D

Fraus AR

Vývoj mobilních aplikací Meditation Easy

Meditation Easy

A nebo Vás zajímá vývoj responsivních webů?

Zpět na začátek