Vývoj mobilních aplikací

Seznamte se s tím, jak tvoříme
mobilní aplikace a jak pracujeme.

Máme rádi mobily

Juicymo dostane Váš business
do mobilního světa.

Trh mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy
iOS a Android roste každým dnem. Nás zajímají možnosti,
které tato zařízení přináší do světa mobilních aplikací,
a jak mohou svým uživatelům usnadňovat život a práci každý den.

Máte nápad na mobilní aplikaci? Nabízí Vaše společnost nějaké produkty a služby, ale zatím ne formou mobilní aplikace? Můžeme Vám pomoci s mobilním designem a nebo s lepším UX? Zajímá Vás virtuální a nebo rozšířená realita? Rádi Vám pomůžeme - umíme vývoj mobilních aplikací.

Máme rádi mobilní vývoj
Ingredience mobilního vývoje

Naše ingredience: iPhone aplikace, iPad aplikace, Android aplikace, Mobilní web, AR a VR aplikace, Design mobilních aplikací.

Máme roky zkušeností s vývojem mobilních aplikací

Roky zkušeností

Máme za sebou mnoho let zkušeností s vývojem mobilních aplikací a vždy se zájmem sledujeme nejnovější trendy v mobilním světě.

Vyvíjíme nativní aplikace

Nativní aplikace

Na zakázku vytváříme nativní mobilní aplikace pro Android, iOS a iPad s krásným mobilním designem a nevšedním mobilním UX.

Pomáháme komunitě s mobilním vývojem

Pomáháme komunitě

Rádi pomáháme komunitě, píšeme open source či organizujeme a nebo přednášíme na konferencích mobilního vývoje jak v Čechách, tak v zahraničí.

Mobilní vývoj - iPhone X Vývoj mobilních aplikací - iPhone 7 Programování mobilních aplikací - Pixel Tvorba mobilních aplikací - Nexus 7

Jak vyvíjíme mobilní aplikace

Zakládáme si na úzké spolupráci s klienty. Ke svým klientům jsme transparentní a jako náš klient budete moci celou dobu sledovat, jak Vaše mobilní aplikace postupně vzniká. Od nápadu, přes UX a design, až po plně funkční mobilní aplikaci přesně podle Vašich potřeb.

Nápad na vývoj mobilní aplikace

Nápad

Nápad je první krok k Vaší mobilní aplikaci. Obvykle je to “věc”, se kterou k nám přijdete a nebo ji vymyslíme společně. Budeme se Vás ptát na otázky jako Proč, Jak a Co. Také Vám pomůžeme rozpracovat Váš nápad pomocí Lean Canvasu a Value Proposition Canvasu.

Prototyp mobilní aplikace

Analýza uživatelského zážitku

Nejprve popíšeme uživatele mobilní aplikace pomocí aktérů a person. Na základě jejich chování definujeme user stories. Později namapujeme tyto user stories na obrazovky v UID (User Interaction Diagram). A poté zapracujeme všechny obrazovky do LFP (Low Fidelity Prototype) mobilní aplikace.

Design mobilní aplikace

Mobilní design

Vizuální design mobilní aplikace musí být příjemný a snadno srozumitelný, krásný a zároveň konzistentní. Čehož je náročné dosáhnout. Klíčem je správná rovnováha, ale nikdy za cenu použitelnosti. V Juicymu tvoříme šťavnaté mobilní aplikace, design je proto velmi podstatná součást tvorby mobilních aplikací u nás.

Vývoj mobilní aplikace

Mobilní vývoj

Roky zkušeností a využití nejnovějších technologií (Java nebo Kotlin pro Android a Swift pro iOS) jsou klíčovými aspekty vývoje v Juicymu, za podpory Q&A a CI/CD. Inkrementální vývoj mobilních aplikací ve sprintech zajišťuje vysokou spolehlivost při dodávání mobilních aplikací, které vyvíjíme.

Vytvořená šťavnatá mobilní aplikace

Šťavnatá mobilní aplikace

Poté, co je Vaše šťavnatá mobilní aplikace vyvinuta a patřičně otestována, můžeme přistoupit k dalšímu kroku, a to je vypublikování aplikace uživatelům do obchodů Apple App Store a nebo Google Play Store. Umíme také pomoci, aby prezentace Vaší mobilní aplikace na zmíněných obchodech vypadala skvěle.

Podpora mobilní aplikace

Podpora (volitelně)

A co když už je mobilní aplikace hotová? Jste od teď na vše sami? Rozhodně ne! Poskytujeme také uživatelskou a technickou podporu pro naše klienty, a to pro každou mobilní aplikaci, co pro ně vytvoříme. Můžete se poté spolehnout, že je tu vždy někdo pro Vás, kdo Vám pomůže s jakýmkoliv problémem, který se může objevit - přesně tak dlouho, jak nás budete potřebovat.

Pojďme se společně pobavit, jak Vám můžeme pomoci vytvořit šťavnatou mobilní aplikaci. Nebo si prohlédněte naše reference z mobilního vývoje.

Chci šťavnatou mobilní aplikaci!
Šťavnatá mobilní aplikace na Samsungu Šťavnatá aplikace pro mobil na iPhone X

Také dále umíme

Big Data

Umíme pomoci se sběrem a analýzou informací nebo dat, která Váš business každou minutu vytváří. Monitorování systému, Internet of Things zařízení a nebo senzory, klíčové ukazatele výkonu z Vaší aplikace - všechno tohle umíme napojit do datového skladu a nebo k systémům pro zpracování dat jako jsou například InfluxDB, ElasticSearch a další. Umíme pro Vás také vytvořit Business Intelligence (BI) nebo analytické dashboardy v nástrojích jako jsou Grafana, Kibana, Google Data Studio a jiné. Díky tomu snadno a přehledně uvidíte, co všechno se děje a probíhá uvnitř Vaší aplikace či systému a budete schopni učinit důležitá rozhodnutí, která mají vliv na Váš business.

Sběr

Filtrování

Analýza

Interpretace

Všechny informace budete mít k dispozici “na zlatém podnose”. Nechte počítač udělat těžkou práci, Vaše Big Data řešení Vám umožní zobrazit si dashboard s interpretovanými daty. Pouze data s nějakým významem Vám umožní dělat důležitá business rozhodnutí.

Chci Big Data řešení
Umíme DevOps

DevOps

Máte tušení, že by proces nasazení Vaší aplikace mohl být více zautomatizován? Bojují Vaši vývojáři s rozdílnostmi mezi vývojovým a produkčním prostředím? Potřebujete pomoci se zavedením unit testování a nebo Test-Driven Development (TDD) ve Vaší firmě? Potřebujete nastavit Continuous Integration and Delivery (CI/CD)? Jsme silní v DevOps a pomůžeme Vám být také.

Pomůžeme Vám s DevOps

Umíme pomoci Vašemu týmu adoptovat moderní DevOps přístupy a triky. Pomůžeme Vám obalit prostředí aplikace do Docker kontejnerů a také Vám pomůžeme zařídit stejné podmínky skrze všechna prostředí, kde Vaše aplikace běží. Umíme Vám pomoci nastavit Kubernetes clustery a zaškolit Váš tým, aby je byl schopen sám spravovat. Pomůžeme Vám vše automatizovat s nástroji jako jsou Ansible, Docker, docker-compose a Kubernetes. Umíme zrychlit webové aplikace pomocí nástrojů jako jsou nginx, traefik, varnish nebo HAproxy.

Pomůžeme Vašemu týmu nebo firmě s DEVeloper OPerationS, aby počítače a automatizace dělaly práci za Vás.

Chci pomoci s DevOps

Školení a konzultace

Umíme učit vše, co děláme, a rádi také sdílíme své znalosti na vývojářských konferencích a akcích v České republice a nebo i v zahraničí. Proto také nabízíme školící a konzultační služby našim klientům.

Máte prodlení a nebo problémy s vývojem Vašeho projektu? Umíme Vám s tím pomoci! Najměte si nás na konzultaci a náš odborník poradí Vašemu týmu s jakýmkoliv problémem ohledně vývoje v iOSu či Androidu. Je Vaše aplikace moc pomalá? Máte ji problém naškálovat? Máte příliš mnoho dotazů na databázi? Jsme tu, abychom Vám s tím pomohli.

Rádi sdílíme své zkušenosti. Máme spoustu znalostí ohledně vývoje nativních mobilních aplikací pro iOS ad Android, DevOps a další. Jsme schopni naučit to také Váš tým.

Všechny konzultační a školící služby děláme pod hlavičkou naší Juicymo Academy.

Chci pomoci se školením

Organizace vývojářských akcí

Potřebovali byste pomoci s organizací vývojářské akce jako je například hackathon, codelab nebo workshop? A nevíte jak na to?

Umíme organizovat akce s vývojářskou tématikou - máme mnoho let zkušeností s organizováním akcí jako jsou meetupy (například pravidelná měsíční IoT Garage Prague nebo aDevMeetups setkání), codelaby (například Dart + Polymer Codelab Prague), hackathony (například Young Guns Hackathon), a také máme zkušenosti s garantováním větších multi-trackových konferencí se skvělým programem plným her, technologií, workshopů a přednášek pro stovky až tisíce vývojářů a desítky řečníků (byli jsme hlavními organizátory epické konference DevFest Prague 2013).

Chcete pomoci zorganizovat vývojářskou akci? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Chci pomoci s vývojářskou akcí

Z našich referencí mobilního vývoje

Vývoj mobilní aplikace Fraus 3D

Fraus AR

Android aplikace s rozšířenou realitou

Fraus AR je mobilní aplikace s rozšířenou realitou. Vytvořili jsme ekosystém, který našemu klientovi umožnil obohatit prozkoumávání látky z učebnic pomocí 3D modelů a rozšířené reality v mobilní aplikaci pro Android.

Detail reference
Vývoj mobilních aplikací Meditation Easy

Meditation Easy

Mobilní aplikace a webová aplikace

Vytvořili jsme mobilní aplikace a web aplikaci, která uživatelům umožňuje konzumovat jedinečný meditační audio obsah. Napříč zařízeními, uživatelé jsou schopni obsah přehrávat na webu a poté pokračovat na mobilním telefonu.

Detail reference

A nebo Vás zajímá vývoj responsivních webů?

Zpět na začátek