Vyvíjíme informační systémy
a mobilní aplikace. Propojujeme systémy. Digitalizujeme.

Software vyvíjíme s nadšením. Vyvíjeli jsme na míru jak aplikace pro startupy z nejrůznějších oborů, tak obrovské informační systémy optimalizované na velkou zátěž pro provoz z odvětví jakými jsou gastro, průmysl, doprava/logistika a výroba.

Rádi vám pomůžeme s vaším informačním systémem, propojíme existující systémy, pomůžeme digitalizovat vaše podnikání, a nebo vymyslíme procesní automatizace na míru.

Vyvíjíme informační systémy na míru

Vývoj informačních systémů

Vyvíjíme informační systémy kompletně na míru - od webových administrací, webových portálů, API a aplikací až po robustní škálovatelné systémy, které se integrují na nejrůznější služby, systémy a hardware, v reálném čase zpracovávají data a ukládají je do několika typů databází.
Také propojujeme (i nepropojitelné) systémy.

  • Vyvíjíme dle standardů jednotlivých technologií, aplikace umíme napojovat na nejrůznější typy databází a nasadit do nejrůznějších cloudových prostředí.
  • Aplikace vytváříme tak, aby se dobře používaly jejich uživatelům s různými uživatelskými rolemi v několika jazycích a časových zónách.
Vyvíjíme mobilní aplikace pro Android a iOS

Vývoj mobilních aplikací

Vyvíjíme nativní mobilní aplikace pro Android a iPhone/iPad. Máme zkušenosti jak s menšími aplikacemi, které se napojují na API, tak s rozsáhlejšími více-modulovými aplikacemi, které se integrují s nejrůznějšími proprietárními zařízeními a hardware, realtime synchronizují data, a mají plnou offline podporu pro případ výpadku internetového připojení.

  • Každý rok se vývoj mobilních aplikací posouvá, proto sledujeme nejnovější trendy a tyto přístupy poté využíváme při vývoji.
  • Mobilní aplikace tvoříme tak, aby byly dobře použitelné na nejrůznějších velikostech a hustotách displejů (od hodinek až po tablety) a byly dobře vyladěné na různých typech zařízení.
Pomůžeme s procesní automatizací a digitalizací

Procesní automatizace, digitalizace a konzultace

Jsme připraveni pomoci na cestě k digitální transformaci a procesní automatizaci vaší organizace. Umíme zanalyzovat konkrétní situace ve vašem provozu, identifikovat vhodné procesy k automatizaci a navrhnout konkrétní softwarové řešení, jak je možné zefektivnit a automatizovat vaše firemní procesy.

  • Manuální a opakující se úkoly mohou tak být nahrazeny automatickými procesy a systémy na míru vaší organizaci. Díky procesní automatizaci jste schopni zmenšit chybovost, zvýšit efektivitu a snížit náklady.
    A vy se tak můžete více soustředit na své podnikání.
  • Rádi sdílíme své zkušenosti, proto také nabízíme našim klientům a jejich týmům školící a konzultační služby efektivního návrhu a vývoje systémů, zabezpečení aplikací, procesní automatizace a možnosti digitalizace.

Jak pracujeme

Od UX analýzy po vývoj a nasazení

Při vývoji dbáme na pečlivou analýzu konkrétního projektu, návrh
(user stories, požadavky, uživatelské rozhraní - UX/UI), softwarovou architekturu, a rozšiřitelný vývoj dle standardů dané technologie.
Po letech vývoje máme nastavené vývojové procesy a automatizace, které nám pomáhají s vývojem, projektovým řízením, testováním a nasazením vyvíjených aplikací na nejrůznější prostředí.

Projektové řízení

O všem víte a určujete směr. Po celou dobu tvorby informačního systému jste u toho. Pravidelně s vámi komunikujeme stav projektu a vidíte do celého procesu tvorby informačního systému či aplikace.
A to už od návrhu uživatelského rozhraní, designu, přes vývoj a testování, až po nasazení. Na vás jsou aktuální priority.

Agilní vývoj

Informační systémy a mobilní aplikace vytváříme agilně po částech - v jednotlivých iteracích, a tak může být systém v danou chvíli upraven na konkrétní požadavky vaší organizace a provozu. Po každé iteraci vznikne nová verze systému, která je po pečlivém testování připravena k nasazení do produkčního prostředí.

Podpora (SLA)

Námi vyvinutým aplikacím poskytujeme kontinuální podporu (SLA),
aby byl zajištěn hladký provoz a všechny problémy při běhu systému byly rychle vyřešeny. Konkrétní požadavky na podporu závisí na požadavcích daného projektu a vaší organizace.

Používáme technologie

V Juicymu jsme experti na následující frontendové, backendové a mobilní technologie. Našim klientům jsme v nich už vyvinuli desítky informačních systémů a mobilních aplikací. Má být systém pro mobil nebo pro web? Vždy volíme nejvhodnější technologii dle konkrétních požadavků v projektu.

Vývoj frontendu webových aplikací

Frontend webových aplikací

Frontendy informačních systémů, responsivních webových aplikací a single-page webových aplikací (SPA) vyvíjíme v HTML, CSS/Sass, JavaScriptu, TypeScriptu a Vue.js.

Backend webových aplikací

Backendy informačních systémů, webových aplikací a API vyvíjíme v Ruby on Rails, někdy si bereme na pomoc Go a Kotlin. Používáme databáze jako např. PostgreSQL, MS SQL a MongoDB. Aplikace nahráváme na cloudová řešení Azure, AWS a Heroku. Používáme též Docker a Kubernetes.

Vývoj backendu webových aplikací
Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace vyvíjíme nativně v Kotlinu (na Androidu) nebo ve Swiftu (na iOSu). Podle potřeby používáme hybridní řešení nebo multiplatformní řešení Kotlin Multiplatform.

Máte nápad na projekt? Pojďme se potkat.

Hledáte technologického partnera pro vytvoření informačního systému
nebo pomoc s digitalizací? Rádi se nad vaším projektem potkáme.

Rádi bychom používali soubory cookie a skripty třetích stran, abychom zlepšili funkčnost těchto webových stránek.

Souhlasím Pouze nezbytné